Profesjonalna jakość w dobrej cenie!
Kartoteka towarów i usług SQL-Ledger - faktury, zamówienia, magazyn, księgowość

 Zintegrowany system zarządzania firmą SQL-Ledger.

SQL-Ledger jest systemem zarządzania małą i średnią firmą. Jest to system zintegrowany klasy ERP, co oznacza że wszystkie modułu programu pracują na wspólnej bazie danych, a wszystkie dane wprowadza się tylko jeden raz i są widocze w całym systemie. Funkcjonalność systemu:

 Kartoteka towarów i usługKartoteka towarów, konta materiałowe, stany magazynowe, informacje o cenach sprzedaży, cenach zakupów u różnych dostawców. Kartoteka usług oraz wydatków administracyjnych. Tworzenie zestawów na podstawie składników (produkcja).

 Zakup towarów

Wystawianie zapytań ofertowych do dostawców, automatyczne sporządzanie zamówień na podstawie ofert oraz przekształcanie zamówień w faktury zakupowe.

 Sprzedaż towarów

Wystawianie ofert, przyjmowanie zamówień i wystawianie zleceń sprzedaży, tworzenie faktur na podstawie zleceń sprzedaży, wystawianie faktur za towary i usługi, druk faktur, kopert, dokumentów wydania towarów.

 Kasa, bank

Dokumenty KP, KW, przelewy bankowe - wystawianie i drukowanie, rejestrowanie raportów kasowych i bankowych.

 Rozrachunki z kontrahentami

Wystawianie i rejestracja faktur oraz innych dokumentów, rejestracja zapłat, druki potwierdzania salda, wezwania do zapłaty i inne.

 Rejestr zakupu i sprzedaży

Tworzenie rejestrów sprzedaży i zakupu wg stawek VAT oraz innych kryteriów. Wydruki rejestrów VAT

 Księga główna

Plan kont, tworzenie dokumentów księgi głównej na podstawie faktur, wprowadzanie niezależnych dokumentów księgowych, zestawienia sald, bilans, rachunek zysków.

 Inne zalety

Wysyłanie kopii zapasowych mail-em, łatwa modyfikacja szablonów wydruków, wydruki w formacie PDF, obsługa magazynów, wydziałów, pełna wielowalutowość.

 Niskie koszty obsługi

Program jest instalowany na serwerach w naszej firmie, otrzymują Państwo dostęp przez internet z każdego miejsca na świecie. Praca w trybie graficznym (przeglądarka WWW) lub tekstowym (klient SSH np. w telefonie komórkowym). Płacą Państwo jedynie niewielki abonament miesięczny, nie ponoszśc żadnych innych, ukrytych kosztów. Na życzenie istnieje oczywiście możliwość instalacji na serwerach klienta.

 Wersja demonstracyjna

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wersją demonstracyjną programu SQL-Ledger. Proszę mieć na uwadze, że dane wprowadzane do wersji demonstracyjnej są widoczne dla wszystkich. Jeżeli chcą Państwo dokładniej zapoznać się z programem, prosimy o kontakt a uzyskają Państwo możliwość bezpłatnego korzystania z programu przez okres jednego miesiąca.(c) Świat Komputerów 1997-2019
Wszystkie znaki występujące na stronie są znakami firmowymi bądź towarowymi ich właścicieli.
Wszelkie prawa zastrzeżone.